آموزش کرک سرور VPS Crack

کرک سرور

vps یک جور سرور مجازی یا (Virtual Private Server) میباشد. این سرور یک سیستم مجازی است که قابلیت انجام هر کاری همانند کامپیوتر ها را به انسان می دهد. در واقع با داشتن این سرور در یک کامپیوتر، شما داستن دو سیستم جداگانه را تجربه می کنید.

vps چیست؟

بر روی vps معمولا کارهای بزرگی انجام میدهند یکی از این کارها میتونه در زمینه گیمینگ باشه مثلا اگه بخواید یک سرور کانتر استریک 1.6 رو ران کنید نیاز به سرور دارید و این سرور ها همانند یک کامپیوتر مشخصاتی دارند از قبیل Ram , cpu . و هرچقدر این مشخصات بالاتر باشد قیمت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد. اگر میخواهید این ماشین های مجازی را کرک کنید توصیه میشود از اعضای کشور خودتون نکنید یعنی ما که ایرانی هستیم سرور یک ایرانی رو کرک نکنیم , نه بخاطر اینکه هوای همدیگرو داشته باشیم ، اون بحثش جداست ، فقط اگر پیگیری کنن راحت پیداتون میکنن و مجازات هم داره.

 

درخواست این آموزش زیاد بود به همین دلیل تونستیم آپلودش کنیم و داخل سایت قرارش بدیم.

این ویدئو 3 پارت هست که در این سه پارت 2 موضوع قرار گرفته است:

  1.    Crack
  2.    scan ip

خیلی مختصر توضیح داده شده است و از 0 تا 100 آموزش داده شده که میتونید رایگان از این آموزش ها و برنامه هایی که داخل آموزش برای کرک vps استفاده شده را رایگان دانلود کنید.

ابتدا برنامه های مورد نیاز رو براتون میزارم تا بتونید دانلود کنید و بعد فیلم هارو پایین مطلب میزارم. در هین اینکه آموزش هارو نگاه میکنید حتما انجام بدید تا فراموش نکنید، یا میتونید روی یک برگه نکته برداری کنید وگرنه ممکنه یادتون بره و مجبور میشید دوباره نگاه کنید که اینطوری اینترنتتون زیاد مصرف میشه.

برای دانلود نرم افزارهای مورد نیاز برای کرک vps بر روی Download کلیک کنید.

 

نرم افزار Remote Desktop 2003 (برای ورود به vps با Backdoor) این فایل هم مورد نیاز هست.

 


ویدئو اول:

 

 

ویدئو دوم:

 

 

ویدئو سوم:

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید