دانلود رایگان افزونه ویژوال کامپوزر Visual Composer نسخه 6.9.0

دانلود رایگان ویژوال کامپوزر

ویژوال کامپوزر به شما کنترل کامل روی واکنش‌پذیری صفحه را می‌دهد. با استفاده از این افزونه، می‌توانید به راحتی یک وب‌سایت واکنش‌گرا ایجاد کنید و نحوه رفتار قالب خود (یا قسمت‌های جداگانه آن) را در دستگاه‌های مختلف بررسی کنید.

دانلود رایگان صفحه ساز ویژوال کامپوزر

با گزینه‌های پیش‌نمایش داخلی، فقط یک کلیک طول می‌کشد تا ببینید سایت شما در تلفن همراه یا تبلت چگونه به نظر می‌رسد. بنابراین، پول خود را در خرید دستگاه‌های مختلف و تست سایتتان در آنها صرفه‌جویی می‌کنید و زمان خودرا با استفاده از ابزارهای آنلاین جداگانه تلف نمی‌کنید. در ویژوال کامپوزر، تمام این گزینه‌ها به راحتی در دسترس هستند.

دانلود رایگان Visual Composer

آیا توجه کرده اید که برای کار با [کدهای کوتاه] و برنامه نویسی دستی قالب چقدر زمان و تلاش صرف می شود؟ دیگر لازم نیست با کدهای کوتاه سر و کله بزنید، اکنون می توانید تقریباً هر چیزی را در صفحات سایت خود با استفاده از یک ویرایشگر مناسب ایجاد کنید!

ویژوال کامپوزر شامل دو ویرایشگر محتوای بصری است، یکی برای قسمت نمایشی سایت (Frontend) و دیگری برای قسمت کدهای صفحه (Backend) که با این قابلیت می توانید سایت وردپرس خود را با استفاده از ویرایشگر Backend ایجاد کنید یا فرآیند ساخت صفحه را به قسمت Frontend منتقل کنید تا هر گونه تغییر را فورا مشاهده کنید.

تمام قابلیت های این افزونه را میتوانید به کمک نیک98 بصورت رایگان داشته باشید

دانلود رایگان visual composer
دانلود رایگان visual composer

دانلود رایگان افزونه ویژوال کامپوزر

دانلود افزونه رایگان Visual Composer بدون بک لینک یا هرگونه ویروس به صورت رایگان

افزونه ویژوال کامپوزر نسخه 6.9.0 تست ویروس فایل

دنبال قالب یا افزونه دیگه ای میگردی؟ جستجو کن

پر فروش ترین افزونه صفحه ساز

ویژوال کامپوزر شماره 1 پرفروش ترین پلاگین صفحه ساز کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) است. این افزونه توسط بیش از 1,000,000 وب سایت استفاده می شود. هم اکنون میتوانید به این جمع بپیوندید و در کمترین زمان و با حداقل تلاش و بدون هیچ کدنویسی یا [کد کوتاه] شروع به ساخت سایت های زیبای وردپرس کنید.

استفاده از API در Visual Composer

توسعه دهندگان سایت های وردپرسی به افزونه ویژوال کامپوزر علاقه زیادی دارند چرا که برای توسعه دهندگان پلاگین یک پایگاه دانش جامع ارائه می دهد تا API خود را برای آنها توصیف کند، بنابراین می توانید عملکرد ویژوال کامپوزر را گسترش دهید.

برای کسانی که مایل به کدنویسی نیستند، Visual Composer یک Shortcode Mapper را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد کدهای کوتاه شخص ثالث را به مجموعه محتوای بصری Visual Composer اضافه کنید. با ویژوال کامپوزر، می‌توانید روی وب‌سایت‌های جدید یا قدیمی کار کنید، زیرا محتوای موجود را تشخیص می‌دهد و در هر وب‌سایت وردپرس ادغام می‌شود.

صفحه سازهای قالب ها یا افزونه های دیگر که ویژگی های محدود دارند را فراموش کنید – Visual Composer با هر تم وردپرس کار می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید